Inselatorie la set.

Un jucător vorbeşte urat cu tine ? Un jucător te jigneşte ? Aici il poţi reclama şi va fi sancţionat in funcţie de gravitatea situaţiei, tot ce ai nevoie este un video.
Închis
VultureXXXX
» Jucător Tenerife «
» Jucător Tenerife «
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Romania

Mar Sep 10, 2019 10:45 pm

Sall ma numesc Andrei , si in aceasta reclamatie vreau sa zic ceva..

Dadeam si eu un set cu ( HopEroina,) Asist= Josef

Incepem setu eu aveam lame hermes si "HopEroina" avea beta.--->Il bat pe acest Hop.. si eu aveam 1 el 0.. --->Acesta dupa ce l-am batut imi zice asa = El are 1 si eu 0 deoarece am avut lame hermes si nu beta....= El trebuia sa imi spuna din prima ca trebuie sa dau asa nu dupa ce am dat , ca apoi sa i se puna punct eu cred ca asa e corect...

Bun..Ma duc la cest "HopEroina" si ii zic,.Ma duc sa imi fac lame.-->El o zis ok..M-am dus desert am facut lamele apoi asist-ul mi-a zis ca Hop Eroina are 2-0 pentru ca am plecat din acea "MAPA"

-->Apoi jocul mi-a dat log out si desigur 3-0 pentru el...-->Partea asta nu prea e corecta pentru ca pierzi din cauza ca jocu iti da log out......

Intru frumos dupa log out si asistul zice:Hai pa: -->Atat..

Ma duc mai bine langa(HopEroina) si vad polara mea pe el...Si scorul era 3-0 nu 5-0 ca sa ii dea lui polara..Eu asa zic ca nu e corct..Si nu a trecut 10-20 minute cum a zis acest prost asist ca a durat la acel set doar ca m-am dus eu sa imi fac acele male 15 secunde in desert...

Asist imi mai zice ca ( daca acest player care dai set nu iti da acordul sa pleci din acea mapa e punct ) baiatul mi-a zis ok cand am zis ca plec..Deci?= Aveam acel acord , dar asistu e prea nab si s-a plictisit sa mai stea..Si zice ca nu are timp apoi...Atunci de ce mai a asistat?Daca era grabit sau ceva?

Dovezi nu am cand vorbeam cu asistu :problema= de la acel log out nu mai aveam cheat-ul..Dar inca era in /te 10 ...

Dovezi:

1:Prima poza se vede cum asistul imi zice ceau... si ce mai zice el se poate vedea in poza== respectivul asist mai avea si un cont [WIN]Josef care dadea set in timp pe "[ASIST]Josef ne asista pe noi...Dupa cum se vede..Nici scorul nu il zicea la set nici nu era pe cont parerea mea....

2:In a 2-a poza zic pe tot cheat-ul cum el m-a pus sa imi fac pumnale beta...Sau daca nu "HAI PA"

3:In a 3-a imagine se vede cum vorbeam cu persoana din prima imagine care privea la acest set...

Sper sa-mi recuperez acea polara pierduta aiurea asa ca a vrut el...
Acest subiect are 2 răspunsuri

Trebuie să fii autentificat/înregistrat pentru a vedea răspunsurile

Înregistrare Autentificare

Închis