Accesorii beta

Totalitatea subiectelor care nu respectă regulamentul vor fi stocate aici.
Închis
Crowkk Romania
» Jucător Tenerife «
» Jucător Tenerife «
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

01 Mar 2020, 07:49

Propun adaugarea accesoriilor beta.

Bratara ofera 10% rezistenta rase (una din ele), pe care o poti pune pe langa critic si viteza de atac si colierul ofera 10% atac impotriva raselor, pe langa farmec si patrundere. Cine vrea pv poate folosi suflet cristal.

Apoi sunt 4 perechi de cercei pe care poti pune status (unul pe fiecare) si pv..pentru ca in momentul de fata avem suflet cristal care ofera toate cele 3 statusuri si au o valoare mai mare ca abanosii dar nu au pv, si cred ca ar fi mai ok ideea mea, daca pui mai mult status ca pe abanosi, bineinteles. Ca poate sunt eu prost si nu stiu metin dar mi se pare ca favorizeaza unele rase cerceii aia.

Si..o alta idee. Casca de lvl 100 care pe oficial se numeste “Casca dragon” daca nu ma insel si la +9 ofera 8% atac/atac magic(adica ambele). Ar mai creste putin atacul care mie unul in momentul de fata mi se pare foarte scazut. E greu sa omori un player si 2vs1. Si in felul asta ar mai renunta playerii si la 10% blocare de pe casca de 60. Toate caracterele dau miss 9/10 hit.

Inteleg de ce colierul si bratara ar afecta oarecum “echilibrul” din punctul de vedere al unora, chiar daca in realitate ar face generalele mai interesante. Scopul ar trebui sa fie sa omori ceva..nu sa rezisti. Dar inteleg si daca asta nu vi se pare o idee buna propun sa fie pusa si patrundere pe langa pv pe colier. Ca e aproape inexistenta cu toate rezistentele astea..

Ai putea chiar sa nu pui finisajele la npc si sa bagi minereuri. In felul asta mai pleaca si derek cu madutza din mapa aia..si mai face si blynk un ban.

[ Mesaj postat de pe iPhone ] Imagine
These users thanked the author Crowkk for the post:
haptispe69 (01 Mar 2020, 12:17)
Rating: 11.11%
Bogdannm1 Romania
» Jucător Tenerife «
» Jucător Tenerife «
Been thanked: 1 time

01 Mar 2020, 08:54

Pas, voi reveni cu un edit

[ Mesaj postat de pe Android ] Imagine
я00т1ηg cuţitaru China
» Deţinător principal «
» Deţinător principal «
Answers: 1
Caracter: Războinic
Timp jucat: Peste 2 ani jumate
Has thanked: 7 times
Been thanked: 48 times

01 Mar 2020, 18:46

Ai jucat prea multe pvm-uri mane..
Crowkk Romania
» Jucător Tenerife «
» Jucător Tenerife «

03 Mar 2020, 02:03

Am scris prea mult si ai citit doar finalul. Stai sa-mi iau limbaj de cartier..

Ce pvm-uri ma mane ma? Casca are 8% dmg, dai mai tare si mai putine miss. Patrunderea e buna mane..ca nu prea e si cerceii mane 30+ sts si pv.

La 5vs5 dadeam 4 pe 1 ca sa moara, sa n-apuce sa fuga in mm de farmeri..sa moara copiii mei dac’am mai vazut asa ceva.
Dc nu ie bn mane sa DAI MAI TARE?

Si dc esti mane rasist cu ninja lama? E si ei oameni..dar trb voastra. Dmg e mult prea mic da dak voua va plc asa e ok. Eu orikum joc doar ca sa va arat k snt smeker si am bani.

Bogdannm1 Romania
» Jucător Tenerife «
» Jucător Tenerife «

03 Mar 2020, 12:11

🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈Nu vreau tenerife sa ajungă ca fostul Hammer

[ Mesaj postat de pe Android ] Imagine
Crowkk Romania
» Jucător Tenerife «
» Jucător Tenerife «

03 Mar 2020, 16:04

Pai da, ca diferenta intre tenerife si hammer e de 1k dmg, nu? Daca scoti 10% blocare si bagi 30 patrundere, gata, e hammer. Daca vii cu un raspuns argumenteaza-l. Momentan faci doar spam..

Aa, da..e deja hammer. Ai 60k pv, dar ai dmg de pvm :))

mafia2016 Romania
» Jucător Tenerife «
» Jucător Tenerife «
Regat: Galben
Armă: Spada Hermes+9
Armură: Platosa Hermes+9
Breaslă: KaTTeGaT
Timp jucat: Peste 1 an jumate
Status: Mă joc pe serverul Metin2 Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Vârsta: 21

03 Mar 2020, 17:06

Contra :!: :!:
ghioghiu Romania
» Jucător Tenerife «
» Jucător Tenerife «
Armă: Sabie
Armură: Beta
Costum: Sihastru
Breaslă: RedEmpire
Timp jucat: Peste 2 ani jumate
Has thanked: 0

09 Mar 2020, 16:42

Contra in momentul de fata nu are rost ca ion sa bage asa ceva pe server doarece 1 la mana multi playeri de pe server se vor lasa deoarece ajunge ca si un lf junior serveru asta daca se baga asa ceva pe el 2 la mana daca ar fi vorba ca nu iti convine dmgu de pe rase puteai sa ii spui la root sa rezolve dmg de la caractere ca si cum a facut pana acum asa pot si eu sa ma plang de dmg-u de la sura care a ajuns sa dea 4.7 pe vartej si 5.7 pe deget intr-un cont full care inainte suraua dadea minim 8-9 intr-un cont full si 6.5 pe vartej deci nu te mai plange ampulea pe forum de asa ceva ca nu rezolvi nimic. Daca la root ii placea chestia asta o baga de la inceput de cand a bagat skinurile =))
These users thanked the author ghioghiu for the post:
я00т1ηg cuţitaru (09 Mar 2020, 18:12)
Rating: 11.11%
Închis